SABAH GAZETESİ İSTANBUL ANKARA VEFAT ÖLÜM İLANI

             Sabah gazetesi vefat ölüm ilanı verirken ne gibi bilgilere ihtiyaç duyulur. Öncelikle İlanınızı hazırlayın veya operatör arkadaşlarımızı arayarak ilanlar hakkında detaylı bilgi alın daha sonra vefat sosyal ilanlar hakkında bilgi edinin Sizin yapacağınız, ilanı world dosyası olarak mail atmak daha sonra müşteri temsilcisi arkadaşımız size ilanın gazetede çıkacak şeklini gönderecektir. Siz ilanı beğendiğiniz taktirde ilan ertesi gün istediğiniz bölgede yani Türkiye geneli , İstanbul Baskısı, Ankara geneli gibi. ( Telefon ile aramanız yeterlidir.)
Sabah gazetesi vefat anma ölüm teşekkür ilanları irtibat numarası
sabah vefat ölüm ilanı
SABAH VEFAT ÖLÜM İLANLARI SERVİSİ

SABAH GAZETESİNE VEFAT - ÖLÜM İLANI VERMEK

    SABAH ÖLÜM İLANI;
        Sabah gazetesi vefat, ölüm ilanı yayınlayan birimimize ilanlarınızı bildirmek için 7/24 arayabilir ilanınızın en hızlı ve ekonomik bir şekilde yayınlanması için mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz. İlanı oluşturduktan sonra aşağıdaki mail adresine ilanınızı gönderin 15 dakika içerisinde sizlere ilanın gazetede yayınlanacak şeklini sosyal ilan sorumlusu arkadaşlarımız sizlere gönderecektir.
        Bilindiği gibi sabah gazetesi Türkiye'de Hürriyet gazetesinden sonra vefat yani sosyal ilanlarda en çok tercih edilen 2. büyük gazetedir. Sabah gazetesinin diğer gazetelere göre vefat ilanlarında sütun cm fiyatları çok daha uygundur. Tam sayfa, Yarım sayfa, Çeyrek sayfa fiyatları almak için servisimizi arayın ve kesinlikle fiyat alın. 
 

e-mail: ilan@ilanvermek.com

Gazetede yayınlanmasını istediğiniz ölüm ilanlarınız için mail fax veya telefon ile arayabilirsiniz.
sabah gazetesi vefat, ölüm ilanı vermek

Sabah gazetesi vefat ilanı

SABAH GAZETESİ VEFAT İLANI

        Sabah gazetesinde yayınlanmak üzere verdiğiniz veya vereceğiniz vefat ilanının tüm tasarım ve diğer işlemleri servisimiz tarafından yapılmaktadır. İlan veren olarak sizin yapmanız gereken ilan metnini telefonda operatör arkadaşımıza yazdırabilirsiniz, ilan metnini mail olarak atabilirsiniz, faks olarak gönderebilirsiniz. En kısa sürede sizlere ilanın gazetede çıkış şeklini mail ortamında sunmaktayız. Sabah vefat ilanı; Sabah gazetesinde yayınlanmasını istediğiniz vefat ilanları'nız için 7/24 arayabilir sınırsız tasarım ve ekonomik fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.
sabah vefat ilanı
 
         Sabah gazetesi İstanbul baskısı diğer illere nazaran daha geç baskı yapmaktadır. Gaç saatlerde ararsanız  İlanınızın yayınlanması için cep destek hatlarımızı arayabilirsiniz. Müşteri temsilcisi arkadaşlarımız gönderdiğiniz ilanı tasarlayarak mail olarak size sunacaktır. Ertesi gün yayına yetiştirecektir. Sabah gazetesi reklam grubu bilindiği gibi Turkuaz reklam olarak değişmiştir. Vefat ilanı tarifesi gayet ekonomik'tir. Sabah Tamsayfa ilan fiyatı Yarım sayfa, Çeyrek sayfa fiyatı diğer gazetelere nazaran daha ekonomiktir.

SABAH GAZETESİ VEFAT İLANI MERKEZ NUMARALARI

SABAH GAZETESİ VEFAT İLANI

        Sabah gazetesinde yayınlanmak üzere verdiğiniz veya vereceğiniz vefat ilanının tüm tasarım ve diğer işlemleri servisimiz tarafından yapılmaktadır. İlan veren olarak sizin yapmanız gereken ilan metnini telefonda operatör arkadaşımıza yazdırabilirsiniz, ilan metnini mail olarak atabilirsiniz, faks olarak gönderebilirsiniz. En kısa sürede sizlere ilanın gazetede çıkış şeklini mail ortamında sunmaktayız. Sabah vefat ilanı; Sabah gazetesinde yayınlanmasını istediğiniz vefat ilanları'nız için 7/24 arayabilir sınırsız tasarım ve ekonomik fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.
sabah vefat ilanı

SABAH GAZETESİ VEFAT İLANI MERKEZ NUMARALARI

Erka Seri İlan Reklam Hizmetleri